1. Dariusz Domasiewicz

Obecny radny (kadencji 2014-2018), społecznik aktywnie wspierający rozwój Łomżycy.  Aktualnie z innymi radymi zabiega o powstanie sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 5.

Czynnie wspierający ideę budżetu obywatelskiego od początku jego powstania – zainicjował kilkanaście zrealizowanych projektów na Łomżycy.

W latach poprzednich mieszkańcy mogli go poznać w roli Przewodniczący Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 5 oraz Przewodniczącego Rady Rodziców w Publicznym Przedszkolu nr 1.

2. Iwo Świątkowski

Artysta plastyk, społecznik, członek Związku Polskich Artystów Plastyków – Okręg Warszawski, prezentujący swoje prace na 38 wystawach indywidualnych i 7 zbiorowych, prowadzący własna galerię sztuki, w której młodzi twórcy mogą się zaprezentować.

Organizator wielu kursów i warsztatów plastycznych, współorganizator Europejskiego Festiwalu Filmowego Łomża Ja i Ty.

Laureat wielu nagród i wyróżnień, w tym tytułu – osobowość roku Łomży – 2017.

3. Marzena Zaniewska

Mieszkanka Łomżycy. Interesuję się sprawami społecznymi naszej małej Ojczyzny. Jestem inicjatorka projektu z Budżetu Obywatelskiego oraz mamą dwójki dzieci. Dostrzegam braki placów zabaw, boisk i innych atrakcji ruchowych na wielu osiedlach. Chcę aby rodziny miały pomoc nie tylko materialną ale również tą rzeczywistą tu i teraz.

Moim priorytetem w przyszłej Radzie będzie RODZINA: jej bezpieczeństwo, zdrowie, edukacja, wsparcie społeczne.

 

Hasło wyborcze: NAJWAŻNIEJSZY JEST CZŁOWIEK I MAŁY I DUŻY

4. Małgorzata Brzezińska

Mężatka, matka dwójki dzieci, nauczycielka, która z pasją i ogromnym zaangażowaniem wykonuje swoją pracę.

Moim priorytetem jest rodzina, a tym samym drugi człowiek. Bliskie są mi problemy ludzi naszego miasta. Wiem z jakimi trudnościami, każdy z nas, musi się zmierzyć na co dzień. Począwszy od edukacji młodego człowieka do momentu „jesieni życia”, na każdym etapie, potrzebujemy wsparcia i pomocnej dłoni. Każdy człowiek zasługuje na godne życie.

Jestem osobą kreatywną, komunikatywną i chętną do działania na rzecz nas wszystkich. Dołożę wszelkich starań, by w naszej Łomży, żyło nam się po prostu lepiej.

5. Grzegorz Mieczkowski

Mam 32 lata, jestem szczęśliwym mężem i ojcem, patriotą i katolikiem. Ukończyłem Uniwersytet w Białymstoku uzyskując tytuł magistra ekonomii. Obecnie pracuję w branży budowlanej jako specjalista ds. sprzedaży.

Moim atutem jest znajomość lokalnego rynku i świeże spojrzenie ze strony młodego, wykształconego człowieka. Z łatwością nawiązuję kontakty oraz jestem konsekwentny w swoich działaniach. Wyróżniam się kreatywnością i pomysłowością. Cechy te pozwolą mi być dobrym RADNYM.

Stawiam na rodzinę, godny byt zarówno młodych jak i seniorów oraz rozwój regionu pod względem gospodarczym, ekonomicznym i kulturalnym. Dołożę wszelkich starań w dbaniu o interesy mieszkańców Łomży.

Twój głos, Twój wybór, Nasze Miasto

6. Agnieszka Pulwin

Posiadam wykształcenie wyższe medyczne, na kierunku fizjoterapii oraz przygotowanie pedagogiczne. Prowadzę własną działalność rehabilitacyjną i współpracuję z prężną grupą doświadczonych fizjoterapeutów MEDICOR w Łomży. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym.

Bliskie są mi problemy osób niepełnosprawnych i osób starszych, zmagających się z codziennymi trudnościami życia. Jako Radna chciałabym skuteczniej organizować dla nich pomoc i wsparcie.

Przyjazna Łomża to dla mnie –  współpraca bez polityki, podziałów i barier
Rezultat- dynamiczny rozwój i pewna przyszłość

7. Krystyna Hoffman

Wykształcenie wyższe, socjolog. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Po studiach wróciłam w rodzinne strony. Do Łomży. Tu pracowałam w Wojewódzkim Domu Kultury, a później w Powiatowym Urzędzie Pracy. Po utworzeniu Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości organizowałam i prowadziłam Bibliotekę tej Uczelni, jako jej dyrektor.

Obecnie, już na emeryturze, jestem Sekretarzem Oddziału w Łomży Towarzystwa Kultury Języka oraz kontynuuję długoletnią współpracę z Ośrodkiem Realizacji Badań Socjologicznych Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Nie chcę zajmować się polityką  –  interesuje mnie harmonijny, wszechstronny rozwój mojego miasta i dobro jego mieszkańców.

Nowoczesna, piękna, bogata Łomża –  to najważniejsze kryteria pracy radnego. Ty decydujesz.

Okręg 2 obejmuje ulice:

Akacjowa, Akademicka, Bartnicza, Bawełniana, Bazowa, Beztroska, Bliska, Browarna, Brzozowa, Bukowa, Cegielniana, Chabrowa, Cicha, Ciepła, mjr Stanisława Cieślewskiego, Cisowa, Dębowa, Romana Dmowskiego, Dobra, Elbląska, Fabryczna, Głogowa, Grabowa, Harcerska, Jasna, Jaworowa, Jednaczewska, Jesionowa, Jodłowa, Kaczeńców, Kaktusowa, Kalinowa, Leona Kaliwody, Kanarkowa, Kanonierska, Kaszmirowa, Kasztanowa, Klonowa, Kolejowa, Kolibrowa, Janusza Korczaka, Kraska, Kręta, Krucza, Krzywa, Księżycowa, Kurpiowska, Kwadratowa, Kwiatowa, Al. Legionów – od Gen. Władysława Sikorskiego do końca, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Lniarska, Łączna, Waleriana Łukasińskiego, Magazynowa, Makowa, Malinowa, Mała Kraska, Meblowa, Miła, Miodowa, Modrzewiowa, Nowogrodzka – od Adama Chętnika do końca (od nr 29 i od nr 46), Narodowych Sił Zbrojnych, Nowoprojektowana, Obrońców Łomży, Stanisława Ogrodnika, Opłotki, Partyzantów, Pawia, Piaski, Piaskowa, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Al. Józefa Piłsudskiego – od Spokojnej do Al. Legionów (od nr 34 do nr 88 i od nr 105 do nr 135), Piwna, Podleśna, Pogodna, Poligonowa, Polna, Poprzeczna, Porzeczkowa, Poznańska, Promienna, Prosta, Ptasia, Kazimierza Pułaskiego, Pułkowa, 33 Pułku Piechoty, Przemysłowa, Przyjaźni, Przytulna, Radosna, Różana, Rzemieślnicza, Saperska, Gen. Władysława Sikorskiego – od początku do Al. Legionów, Marii Skłodowskiej Curie, Kpt. Franciszka Skowronka, Słowikowa, Sosnowa, Spacerowa, Spokojna, Stanisława Staszica, Strażacka, Strojna, Strusia, Studencka, Strzelców Kurpiowskich, Szczęśliwa, Szeroka, Mariana Wojciecha Śmiarowskiego, Świerkowa, Tkacka, Topolowa, Towarowa, Uśmiechu, Wesoła, Wiązowa, Wierzbowa, Bohdana Winiarskiego, Wiśniowa, Włókiennicza, Wojska Polskiego – od ul. Zygmunta Glogera do końca (od nr 10 i od nr 41), Wronia, Wyzwolenia, Zabawna, Zaciszna, Zgody, Zielna, Żabia, Żurawia, Żwirowa